Reference

Zakládáme si na profesionalitě a skvěle odvedené práci.
S našimi klienty budujeme dlouhodobou spolupráci, díky které se stáváme jejich hrdým partnerem v oblasti práva.

Velice oceňuji komplexní služby, poskytnuté advokátní kanceláří AKZB. Od založení společnosti, přes přípravu všech stěžejních smluvních dokumentů, až po připomínkování smluv mých obchodních partnerů. Se spoluprací jsem maximálně spokojena. Advokáti skutečně rozumí své práci.

MUDr. Tereza Kertész, Jednatelka

YOGADREAM

Služeb advokátní kanceláře AKZB využíváme pro revizi našich smluvních dokumentů a pro pracovněprávní poradenství, a jednoznačně je můžeme doporučit. Mezi hlavní přednosti této kanceláře patří ochota řešit jakýkoliv problém s vysokou rychlostí a odborností. Oceňujeme také flexibilní přístup a prvotřídní kvalitu poskytovaných právních služeb.

Radka Burešová, Designer

BDK-GLASS

Advokátní kancelář AKZB je pro nás skutečným partnerem. Přehledné kalkulace aktivit, precizní realizace a lidský přístup provází od počátku celou naší spolupráci.

Daniel Pech, Account director

MD WORKS

Velice děkuji AKZB, za pomoc při koupi mé nemovitosti. Oceňuji především rychlost, profesionalitu a příjemné jednání. Kupní smlouvu, kterou mi předložil prodávající, mi advokáti v AKZB připomínkovali, upravili pro mě nevýhodná ujednání a pokud jsem něčemu nerozuměla, vše mi srozumitelně vysvětlili. Využila jsem i jejich advokátní úschovy, kdy jsem měla jistotu, že peníze budou prodávajícímu poslány až po zápisu mého vlastnického práva do katastru nemovitostí. Vše proběhlo k mé plné spokojenosti.

Alena V.

Advokáti z kanceláře AKZB, mi pomohli při darování mého domu na dceru. Dostal jsem tip od svého kolegy z práce, který také využil jejich služeb. Se službami jsem byl velice spokojen. JUDr. Zbořil mi sepsal darovací smlouvu i návrh na vklad, které byly zcela bezchybné. Podpisy jsme ověřili přímo v kanceláři a JUDr. Zbořil zařídil i podání návrhu na vklad. O všem jsem byl průběžně informován, JUDr. Zbořil jednal profesionálně, přitom s osobním přístupem, čehož si velice cením. Domluvený termín schůzky vždy dodržel a požadovaný výstup jsem měl rychle. Rozhodně doporučuji, budu je využívat i v budoucnu.

Pavel Š.

Zaměstnavatel se mnou chtěl ukončit pracovní poměr, navíc bez odstupného. Tvrdil mi, že na něj nemám nárok. Díky konzultaci v advokátní kanceláři AKZB jsem se dozvěděla, jaká jsou má práva a že mám nárok na výpovědní dobu, i na odstupné, a nepřipravila jsem se tak zbytečně o nemalou finanční částku.

Jana P.

Další reference

Po dopravní nehodě mě pojišťovna krátila na pojistném plnění. Ani přes opakované dopisování mi nechtěli doplatit škodu. Až když jsem se obrátil na AKZB, kteří vyzvali pojišťovnu k doplacení škody, navýšila pojišťovna pojistné plnění.

Jakub R.

Naletěla jsem tzv. „energetickým šmejdům“. Bez předchozího upozornění mě navštívili u mě doma a pod tíhou jejich přesvědčovacích schopností jsem smlouvy podepsala. Poté jsem od smluv odstoupila, přesto mi chodily různé výhružné dopisy a výzvy k úhradě smluvní pokuty. Když už jsem nevěděla, jak dál, dostala jsem kontakt na AKZB. Ti mi velice pomohli, když se jim podařilo vyjednat zrušení veškerých závazků bez jakékoli sankce. Jsem jim velice vděčná za jejich pomoc a milý, přitom však vysoce odborný a profesionální, přístup.

Miroslava V.

Po rozvodu měla má manželka zcela nereálné představy o finančním vypořádání našeho společného jmění. Zažalovala mě a vypadalo to, že budu muset platit spoustu peněz. Poté jsem se obrátil na AKZB, kteří mi pomohli zohlednit peníze, které jsem ze svého investoval do naší společné nemovitosti, což mi pomohlo stanovit mnohem nižší vypořádací podíl. Díky nim jsem neplatil nesmyslné částky a po rozvodu mohl začít znovu. Převeliké díky.

Robert S.

Chtěla jsem se rozvádět, ale vůbec jsem nevěděla, co vše je potřeba. Na radu kamarádky jsem se obrátila na AKZB. Vše mi vysvětlili, sepsali návrh na úpravu péče a výživy na naše nezletilé děti a následně i návrh na rozvod. Díky advokátům z AKZB proběhla tato pro mě velmi citlivá záležitost zcela bezproblémově.

Karolína S.

S firmou jsem měl domluvené zastřešení bazénu. Po zaplacení zálohy se mnou přestali komunikovat a termín realizace se stále protahoval. Firma mi nechtěla ani vrátit zaplacenou zálohu. Když se však do celé záležitosti vložila AKZB, do měsíce jsem měl zastřešení hotové a dokonce i vyjednanou slevu za pozdní dodání. Bez pomoci AKZB bych zcela jistě neměl nic. Moc děkuji za poskytnuté právní služby.

Karel D.

S právními službami AKZB jsem byla moc spokojená. Advokátní kancelář byla na řešenou problematiku GDPR velmi dobře připravená, jednání bylo vstřícné, k finálnímu zpracování potřebné dokumentace jsme dospěly v krátkém čase. V případě potřeby její služby znovu ráda využiji.

Ing. Jana Adamírová

AKZB zajišťuje pro naši společnost kompletní agendu vymáhání pohledávek. Předané podklady jsou rychle zpracovány, jsme průběžně informováni o průběhu vymáhání. Advokátní kancelář se nám stará o zasílání předžalobních upomínek, v případě neuhrazení podává žalobu, vše samostatně a s nejvyšší pečlivostí. Díky advokátní kanceláři se nám daří vymáhat naše pohledávky efektivně. Oceňujeme, že se dané agendě nemusíme věnovat, protože víme, že je ve správných rukou a můžeme se věnovat byznysu.

Jan R.